חיפוש

ירחון מרתק ששווה כפליים

ירחון מרתק ששווה כפליים!

את מגזין קומיקס יצרנו באהבה גדולה לעולם החוויות של הילדים כבר לפני 12 שנים. שאיפתנו היתה לתת לילדי ישראל חווית קריאה פורצת דרך שתיקח אותם לעולם קסום משלהם בעת הקריאה. התוכן הינו תמהיל מגוון של מיטב הסופרים, הכותבים והציירים בציבור החרדי שנותנים לילדים חווית קריאה מיטבית. אנו שמים דגש רב על גיוון בתכנים ועל איכות מקסימלית של סיפור וציור. תשומת לב מרובה מוקדשת למראה החיצוני של העיתון כך שתהיו בטוחים שעם העיתון תקבלו חוויה מושלמת לילדיכם.
את המגזין תקבלו אחת לחודש בדיוור ישיר עד תיבת הדואר.

עם שילוב מושלם כזה של עולמות תוכן מכל הסוגים, מתן דגש מיוחד על דמיון, חוויות וערכים יחד עם ניראות מקסימלית – לא פלא שיום בו מופיע ‘קומיקס’ בתיבה הינו יום חג לכולם 🙂

העיתון החודשי הינו דו צדדי.
צד אחד עיתון ‘קומיקס’ המכיל כ-84 עמ’. בעמודים אלו ישנו תוכן עצום ומגוון, מחלקו תוכלו להתרשם ממש כאן. מחציתו מוקדש לסיפורי קומיקס מרתקים בהמשכים המאויירים ומסופרים ע”י טובי הציירים והכתבים במגזר, וחלקו השני מוקדש לשכבת הגיל הבוגרת יותר ומכיל סיפורים כתובים בהמשכים ולא בהמשכים, כתבות העשרה וידע, היסטוריה ואקטואליה, יצירות, מתכונים ועוד. שעות של חוויה לכל ילדי המשפחה!

בצד השני מופיע עיתון ‘פיצוחים’ – כ-32 עמודים המכילים מגוון ענק של חידות, חומרי חשיבה וחידוד המח מכל הסוגים. ‘פיצוחים’ מחולק למדורים מגוונים ומותאמים לכל שכבות הגיל – ילדים, מתבגרים ומבוגרים. ההתאמה הרחבה לכל הרמות והגילאים הופכים את עיתון ‘פיצוחים’ ליחיד מסוגו במגזר. עיתון שכולו שעשועי חשיבה ואתגרים המפתחים את המח ומביאים אותו לקצה היכולת. מספק חוויה אינטלקטואלית לכל המשפחה.

כל התוכן הזה במחיר חודשי של 26.9₪ בלבד!

דוגמא למדורים בעיתון:

מדור "ציירים יוצרים"

מדור ציור בשיתוף הקוראים הצעירים בו מוזמנים הילדים ליצור יצירה משלהם – ציור, סיפור או קומיקס, וכן ישנה משימה שבועית יצירתית המאתגרת את הגיל הרך. את היצירות שולחים למערכת וחלקן מתפרסמת בעיתונים הבאים.

מדור סיפורי קומיקס

בעיתון ‘קומיקס’ ישנם בממוצע שישה(!) סיפורי קומיקס שונים בהמשכים. כל אחד מהם מתפרס על פני מס’ עמודים ומבוצע ע”י טובי ציירי הקומיקס במגזר – בת שבע אינגבר-הבלין, צבי אריה אדלר, א’ שור, גולדשמיד ועוד ומצויירים באמנות משובבת עין! ובסוף כל סיפור, המתח גואה לקראת העיתון הבא…

מדור "סיפור מהלוח"

מדור סיפורים מנוקד על צדיקים מדורות עברו ע”פ תאריך הפטירה החודשי. במדור משולבים מסרים מעצימים על אמונת חכמים, מידות ומעשים טובים, וכן משולבים מושגים היסטוריים מאותה התקופה.

מדורי מדע

מדור “פרופסור ברי-יוט” ומדור “הזאולוג הצעיר” נותנים לקוראים הצעירים מושגים שונים מעולם המדע והטבע. סקירה מקיפה ומרתקת בכל חודש על נושאים אחרים. התגובות למדורים אלו זורמות למערכת כמים 🙂

מדור "רגע של אמנות"

המדור האהוב ביותר על הילדים! (אחרי סיפורי הקומיקס כמובן…) בכל חודש מדור מצולם עם הדרכה מפורטת ליצירת אמנות מרהיבה מחומרים זמינים וזולים. המדור מפתח את החוש האמנותי של הילד ומזמין אותו להתנסות וליצור בהנאה 

מדור "דוקטור אנימול"

המדור הכי מעניין! זהו מדור מיוחד שלא חייבים עדיין לדעת לקרוא בשביל להתעסק עימו זמן רב! כפולת עמודים מרהיבה מצויירת ביד אמן ע”י ר. שדמי ובה יש למצוא כמה ציורים נתונים. וכן, פתרון תעלומות חביבות המסתתרות בתוך הציור. זהו מדור חווייתי במיוחד!

מדורים לנוער

כשמונה מדורים בעלי תחומי עניין שונים ומגוונים לגיל הנעורים. סיפורים בהמשכים ע”י טובי הסופרות – חיה הרצברג, מירי סגל ועוד. ראיונות, שירים וסיפורת לשכבת הגיל הבוגרת יותר.

מדורים לשכבת הביניים

כחמישה מדורים לילדים שעדיין לא קוראים בלי ניקוד אבל סיפורי קומיקס ‘כבר לא לגילם המופלג… :)’ אלו סיפורים מנוקדים בעלי רמה גבוהה ומשובחת במגוון נושאים המרתקים את הגיל הצעיר

כל המובא כאן הינו מדגם מייצג.
כן, כן, כל המדורים האלה המקיפים את כל שכבות הגיל הצעיר בתוך עיתון אחד!

לקבלת עיתון לדוגמא מלאו את הטופס

"להיכנס למצב תודעה שונה תוך כדי קריאה. מסיבה זו אתם יכולים לקרוא את אותם הקטעים שוב ושוב, ולהרגיש בכל פעם שאתם קוראים חומר חדש ורענן."

(אקהרט טולה)

הענקת העשרה וידע

החומר הרב והמגוון שבמגזין מעניק לילדך שעות רבות של קריאה והעשרת ידע. דרך העברת המסר מבוקרת ע"י אנשי חינוך ודידקטיקה

חוויה משפחתית

תוכן העיתון, המסרים השזורים בו, הציפייה המשותפת ליום בו יגיע, המתח המלווה את הסיפורים בהמשכים, פתרון תשבצים משפחתי, ביצוע הפעילויות שבו - כל אלה ועוד הופכים את העיתון ליוצר חוויה משפחתית בלתי נשכחת שהילדים יזכרו לתמיד 🙂

עידוד קריאה

בעיתון שלנו סיפורים מנוקדים המתאימים גם לראשית הקריאה וגם למתקדמים, בנוסף: פתרון מעשי לילדים שלא כ"כ אוהבים לקרוא. תמהיל חכם של סיפורי קומיקס וסיפורים כתובים יתן לילד את האפשרות לבחור מה ברצונו לקרוא

פיתוח מוטוריקה ודמיון

מדור אמנות ופעילויות לילדים שניתן לעשות לבד, ופעילויות שהורים וילדים יכולים לבצע יחד כגון: פתרון תשבצים והכנת מתכונים. בעיתון כולו מהסיפורים ועד הציורים - מושם דגש על דמיון, יצירתיות וחוויה.

מעטפת מרהיבה

העיתון צבעוני, עבה ועשיר, מודפס על דפי כרומו משובחים ועבים בגודל A4, עטוף בכריכה רכה ונראה ממש כמו ספר מזמין 🙂 בנוסף, מגיע מנויילן עם מדבקה הנושאת את שם הילד (לבחירתכם) עד תיבת הדואר בבניין.

תוכן מבוקר ואיכותי

העיתון בפיקוח הוועדה הרוחנית 'עיני לאה', כל התוכן נקי ללא חשש. העיתון נקי מפרסומות, פוליטיקה וכד' וכולו מכריכה לכריכה מותאם לעולמם הטהור, הדמיוני והיצירתי של הגיל הרך

המלצות ממאות ילדים והורים מרוצים:

מחיר העיתון החודשי:

לשעות של תוכן והנאה לכל המשפחה

תוכן אקורדיון

בתחתית העמוד או ממש כאן למעלה, מופיע כפתור ‘לרכישת מנוי מיידית’, הקליקו עליו ותעברו לתשלום, השלימו את הרכישה וזהו! אתם חלק ממשפחת מנויי ‘קומיקס’.
מזל טוב!

ברור! השאירו פרטים כאן בטופס שממש מתחת לשאלות ואנו נחזור אליכם טלפונית להשלמת התהליך, או חייגו אלינו: 0722-550-600 

חלקו הראשון ‘קומיקס’ מותאם לגילאי בית הספר היסודי: 6-14, אבל בפירוש תוכלו למצוא גם את הבוגרים יותר קוראים בו בשקיקה 🙂
חלקו השני ‘פיצוחים’ – מתאים לגילאי 9-99. כך שבגדול המגזין מתאים לכל בית ולכל גיל.

בשל המדורים המגוונים שביניהם גם מדע, ביולוגיה, זאולוגיה ועוד – בוודאי שהמגזין גם יעשיר את הידע של הילד בכמה רמות. כמו כן, בין הסיפורים שזורים מושגים שונים ומסרים חשובים. וככלל, כל קריאה גם של סיפור קומיקס הינה מעשירת ידע – אם בלמידה על מאורעות הסטוריים, פיתוח השפה ואם בכתיבה נאותה ועוד.

התכנים נכתבו ע”י כותבים מהשורה הראשונה במגזר ומפוקחים ע”י אנשי חינוך. כמו כן, לעיתון ישנה חותמת הכשר ע”י הוועדה הרוחנית לביקורת ספרי קריאה “עיני לאה”. בעיתון לא תמצאו פרסומות ולא לשה”ר ופוליטיקה.

העיתון מדוור אחת לחודש (בד”כ בשבוע הראשון של כל חודש. לעיתים ייתכנו עיכובים של מס’ ימים בדואר.

המשלוח חינם לבעלי מנוי. העיתון יגיע עד תיבת הדואר שלכם, מנויילן ומזמין 🙂

לא. אתם יכולים לבטל את המנוי בקלות בכל עת.

או ליצור איתנו קשר בטופס שמתחת לשאלות,
או בטלפון: 0722-550-600  או במייל: comicseser@gmail.com
הביטול מבוצע בפועל בסוף כל חודש לועזי.

יש לכם מה לומר לנו?

נשמח שתיצרו קשר!